facebook

Vítězná série v přípravě pokračuje!!!

Datum: 5. červen 2021 Autor: fcdb.cz

FC Dolní Benešov - FK SK Polanka 3:1

Na trávníku účastníka Moravskoslezské ligy přivítali domácí ambiciózní celek divize „F“ fotbalisty FK SK Polanka. Hostující celek vedený trenérem Vojtěškem a zkušeným matadorem Řehulkou mezi tyčemi potvrdil své kvality. Vstup do zápasu měl ohromující. Už ve 4. minutě hry rozehráli hosté ukázkovou útočnou akci zakončenou Fišerem a ujali se vedení – 0:1. Vedoucí gól hostů vyburcoval domácí k odvetě a ta nedala na sebe dlouho čekat. Rychlonohý Pecuch prošel v 8. minutě hry pravou stranou obrany hostů jako nůž máslem a akci dokončil neomylně Býma – 1:1.

Vedoucí gól měli domácí na svých kopačkách v 17. minutě, Býma se elegantně zbavil obránce hostů, ale na jeho prudkou přihrávku Šindler nedoskočil. Už o minutu později netrefil Rubý vyražený balón Řehulkou mezi tyče opuštěné branky… Ve 25. minutě stačil Řehulka vyrazit pumelici Rubého z přímého kopu na rohový kop. Ten rozehrál brilantně Karčmář a Pecuch u pravé tyče propasíroval balón do branky hostů – 2:1. Příležitost k vyrovnání měli hosté ve 35. minutě. Rozhodčí nařídil po „malé domů domácímu gólmanovi“ přímý kop uvnitř pokutového území, ale hostům se nepodařilo prostřelit domácí hradbu! Ve 40. minutě připravil Býma po svém slalomu tutovku Večerkovi, ale s jeho slabou střelou si Řehulka poradil. Diváky potěšili v 52. minutě Rubý, který nádhernými dělovkami dal vyniknout Řehulkovi! V 66. minutě a v 69. minutě se blýskli po brejcích Rončka se Šindlerem, ale toho v koncovce zradila střelecká muška… Hosté měli na svých kopačkách vyrovnávací gól v 72. minutě, ale střela Řehulky minula cíl. V 77. minutě založil ukázkovou útočnou akci domácí Rubý, po pasu Šindlera akci zakončil střelou Rončka ta ale jen olízla levou tyč… Gólem neskončil ani průnik Herricha v 83. minutě, gólman hostů se překvapit nenechal.

Konečnou podobu výsledku pak dala až závěrečná 90. minuta hry. Hosté zahrávali rohový kop, Chvěja vyrazil balón na rozběhnutého Sobka a ten své sólo přes celou polovinu hřiště zakončil neomylně – 3:1!

Sestava FC Dolní Benešov: Baránek, Skroch, Karčmař, Moravec, Rončka, Večerek, Pecuch, Rubý, Krejčí, Šindler, Býma - střídali Chvěja, Herrich, Sobek, Večerek

Sestava FK SK Polanka: Řehulka, Gajďok, Bednář, Sostřonek, Hluchý, Fišer, Tížek, Fusek, Hon, Musila, Drulák – střídali Jelínek, Kubala, Fromelius, Vojtěšek

Rozhodčí: Macrineanu, Šafrán, Frič