facebook

Příprava pokračuje tradičně v Kobeřicích!!!

Datum: 28. květen 2021 Autor: fcdb.cz

TJ Sokol Kobeřice - FC Dolní Benešov 1:2

Fotbalisté Kobeřic jsou už naším tradičním soupeřem v přípravném období. Účastníka Krajského přeboru MS KFS vede na trenérské lavičce dlouholetý trenér hostů Dušan Christoph!
Ten svým současným svěřencům dal před zápasem o soupeři cenné rady. První vzrušení na hrací ploše přišlo už v 5. minutě hry. Z trávníku odkulhal se svalovým zraněním hostující kanonýr Labuda!!! Už v 8. minutě se dostal do gólové šance Stříbný, ale Chvěja skvělým zákrokem jeho sólo zlikvidoval. Hosté poprvé ohrozili branku domácích až ve 25. minutě, Býma nabil Gebauerovi, ale Květoň jeho střelu u pravé tyče kryl. O minutu později našel Rončka táhlým centrem nabíhajícího Šindlera, jeho hlavička však o pověstný chlup minula cíl. Ve 32. minutě se dostal do brejku Rončka, v koncovce ho však zradila střelecká muška… Ve 37.minutě založil útočnou akci Rubý, ve vápně našel volného Býmu a ten poslal naše mužstvo do vedení – 0:1. Ve 39. minutě jsme mohli přidat další gól, brejk Šindlera skončil pumelicí, která však orazítkovala jenom levou tyč! Ve 42. minutě se na levé straně domácí obrany probil Rončka, do gólovky poslal Šindlera, ale jeho pohotovou střelu přilepil brankář Květoň do svých rukavic. Domácí měli ve 44. minutě možnost k vyrovnání, Chvěja však fantastickým zákrokem připravil Stříbného o gólovou radost!

Oba trenéři poslali do 2. poločasu nové tváře. V 54. minutě uvolnil Rončka skvělou přihrávkou Pecucha, ale Květoň si s jeho střelou poradil. Vlnu emocí pak přinesla 58. minuta hry. Domácí útočník poslal přihrávku pod sebe z místa, kdy byl balón už skoro metr za brankovou čárou, ten se dostal na kopačky Kubného který ho napálil do branky hostů, hlavní rozhodčí ignoroval protesty hostujících hráčů a gól uznal – 1:1… V následujících minutách se střídaly zajímavé momenty, domácím postupně docházely síly, ale nepřesná koncovka hostů jim dávala šanci na příznivý výsledek. V 60. minutě nestačila domácí obrana zastavit průnik Pecucha, ale Květoň si nadvakrát s jeho opakovanou střelou poradil. V 62. minutě vyšel hostům nádherný útok, balón po ose Karčmář – Rubý se dostal až na kopačky Skrocha, který však branku neuvěřitelně přestřelil!!! Domácí odpověděli v 67. minutě skvělou akcí Kubného kterou výtečným zákrokem zmařil brankář Baránek. Fantastickým zákrokem pak připravil v 73. minutě Baránek znovu domácího ostrostřelce Kubného o gólovou radost. Z protiútoku poslal Rončka kolmicí do super šance Pecucha, kterého však zradila střelecká muška! V 76. minutě prošel obranou domácích Sobek, na jeho centr si naskočil Kubík, ale balón se otřel jenom o pravou tyč. Další gólovku nevyužil znovu Skroch, v 81. minutě se jeho střela mezi tyče nevešla. V 85. minutě se však naše mužstvo konečně radovalo z vedoucího gólu. Akci založil nádherným pasem Moravec, Rončka se proháčkoval mezi domácími obránci a po jeho přihrávce nedal Pecuch sebemenší šanci gólmanu Květoňovi – 1:2. Svou další super gólovku však Pecuch v 89. minutě nevyužil. Dovolil si dokonce kličku Květoňovi, ale pak neskutečně netrefil prázdnou branku….

Zápas ukázal trenérům obou mužstev, na čem musí v dalším přípravném období tvrdě pracovat!

Sestava TJ Sokol Kobeřice: Štencel, Kolek, Večerek, Ševior, René Wirth, Roter, Robin Wirth, Kubný, Král, Stuchlík, Stříbný – střídali Stříbný, Tomašek, Kolarčík, Buchta, Sliška

Sestava FC Dolní Benešov: Chvěja, Skroch, Kubík, Moravec, Krejčí, Býma, Rubý, Karčmař, Gebauer, Šindler, Labuda - střídali Baránek, Pecuch, Rončka, Sobek, Večerek

Rozhodčí: Dedek