facebook

Příprava nabírá obrátky!

Datum: 22. květen 2021 Autor: fcdb.cz

SK Dětmarovice - FC Dolní Benešov 1:2

Dalším soupeřem v přípravě na nový fotbalový ročník byl přední celek divizní tabulky skupiny „F“ fotbalisté Dětmarovic. V kádru našeho mužstva se objevili další hráči – Adamík, Blahuta a Rubý! Proti favorizovanému soupeři začali domácí s respektem. V 6. minutě rozehrál Rubý přímý kop, na ten si parádně naskočil Kubík, ale jeho hlavička skončila na horním břevně… Štěstí stálo na straně domácích i v 8. minutě, útočnou akci zakončil jedovatou střelou Gebauer, ale brankář Majerczyk stačil vyrazit balón na levou tyč! Ve 12. minutě rozběhli Labuda se Skrochem své sólo, balón poslal do sítě Skroch z ofsajdové pozice, a tak gól neplatil? Domácí ohrozili poprvé brankáře Baránka v 17. minutě, ten si však skvěle poradil se střelou Ježe. Ve 29. minutě zakončil svůj průnik nádhernou střelou Šindler, brankář domácích však stačil vyrazit balón do bezpečí.

Z úvodního gólu se neradoval ani Rubý ve 45. minutě jeho střela orazítkovala opět levou tyč! Skóre se poprvé měnilo až po poločasové přestávce. V 55. minutě se proháčkoval domácí obranou Labuda a levačka Rubého poslala naše mužstvo do vedení – 0:1! Naše vedení však mělo jepičí život. V 58. minutě posoudil rozhodčí zákrok Kubíka na pronikajícího domácího útočníka Staška jako penaltový a Ciku nabídnutou šanci využil – 1:1. Do vedení jsme mohli jít znovu v 65. minutě, Skroch nádhernou přihrávkou pod sebe našel nekrytého Labudu, ale toho zradila střelecká muška… Gólem neskončila ani pohledná střela Skrocha po centru Rončky, brankář Majerczyk stačil balón vytlačit na rohový kop. Konečnou podobu výsledku tak přinesla až 84. minuta. Bleskový brejk rozehrál Skroch, po jeho kolmici trefil nádherně Hudeček levou šibenici – 1:2. V závěrečných minutách už domácím scházeli síly na vyrovnání.

Sestava FC Dolní Benešov: Baránek, Karčmář, Kubík, Moravec, Rončka, Gebauer, Hudeček, Rubý, Skroch, Šindler, Labuda – střídali Adamík, Blahuta

Sestava SK Dětmarovice: Majerczyk, Motyčka, John Igbinoba, Hrtánek, Skoupý, Jež, Ciku, Leibl, Tomáš, Staško, Zach - střídal Ligocký

Rozhodčí: Ochodek