facebook

FC Dolní Benešov podpoří Petra Hlaváčka...

Datum: 16. prosinec 2020 Autor: Honza Adamík

FC Dolní Benešov se připojuje s podporou kandidatury Petra Hlaváčka na předsedu Okresního fotbalového svazu Opava

Rok 2020 se rychle blíží ke svému konci a fotbal má před sebou ze svého pohledu zcela zásadní rok 2021, v průběhu kterého se uskuteční volby jak do okresních, tak také do krajských fotbalových svazů. V opavském okrese pak jsou volby na programu již 7. ledna 2021.
 
„Náš klub plně vnímá důležitost nadcházejících voleb. Je třeba, aby se kluby k situaci postavily čelem a snažily se změnit momentální pohled veřejnosti na český fotbal, který je teď z velké části bohužel pokřivený.“ říká předseda klubu Petr Machovský.
„Když jsme se dozvěděli o kandidatuře Petra Hlaváčka, byli jsme na klubu ihned přesvědčeni, že Petra a jeho vize podpoříme. Já osobně jsem moc rád, že se našla nová krev, která chce vstoupit do fotbalového prostředí a oživit jej. Petra znám osobně ještě z dob, kdy chytal v našem klubu. Pro mne osobně je pak nejdůležitější, aby nový předseda zastupoval kluby našeho okresu a nikoliv sebe sama. Je důležité si uvědomit, že fotbal jako produkt tvoří právě kluby, nikoli jednotlivci. Z našeho pohledu Petr splňuje veškeré tyto požadavky a je nejlepším možným kandidátem na předsedu Okresního fotbalového svazu Opava.“ dodává Machovský.
 
Více informací o Petrovi a jeho vizích můžete najít ZDE

dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2020 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign