facebook

FC Dolní Benešov předvedl velmi sympatický výkon

Datum: 5. červen 2020 Autor: fcdb.cz

FC Dolní Benešov - MFK Frýdek - Místek 3:3 (4:2 pen.)

Po uvolnění nouzového stavu se dohodly čtyři kluby Moravskoslezské fotbalové ligy z našeho regionu – Dolní Benešov, Frýdek-Místek, Hlučín a Petřkovice na sehrání turnaje MSFL SEVER COVID-19. Hned úvodní zápas turnaje měl pikantní náboj. Proti sobě nastoupila po třech měsících mužstva, která otevírala v březnu jarní část MSFL před jejím přerušením a skončením!!! Tentokrát se hrálo v Dolním Benešově. Zápas potěšil všechny hráče i diváky.

Od počátku se hrálo ve svižném tempu a o dramatické situace nebyla nouze. Jak se po závěrečném hvizdu ukázalo byl to zápas dvou rozdílných poločasů. Posuďte sami z následujících informací o jeho průběhu!

14. minuta – do první gólové šance se dostal Skwarczek jeho dělovku stačil Baránek skvělým zákrokem vyrazit na rohový kop
23. minuta – bleskovou akci domácích rozehrál Labuda, kolmicí poslal do gólovky Gebauera, ten si kličkou poradil s gólmanem Zouharem a otevřel skóre – 1:0
28. minuta – hostům vyšla parádní akce kterou zakončoval střelou Kiška, ale Baránek si přilepil balón na své rukavice
35. minuta – jako nůž máslem prošel obranou Pecuch, nádherným centrem našel nabíhajícího Labudu a jeho hlavička skončila nechytatelně v brance hostů – 2:0
38. minuta – domácí potrestali zmatky v obraně hostů, Labuda se uvolnil na hranici velkého vápna, nezištně poslal balón lépe postavenému Gebauerovi a ten svým druhým gólem zvýšil vedení domácích na – 3:0!!!
41. minuta – Varadi poslal nádherný „padající list“ přes domácí obranu, ale Skwarczek svým volejem minul cíl….
43. minuta – demolice hostující obrany mohla být dokonána, Labudu marně stíhali obránci, ale jeho střela podél vybíhajícího brankáře se olízla jenom o pravou tyč

Do druhého poločasu nastoupila mužstva v pozměněných sestavách a hra se vyrovnala.

48. minuta – před branku domácích centroval z pravé strany Kiška, ale hlavička Varadiho skončila nad břevnem
56. minuta – na domácí svatyni se řítil Varadi, jeho střelu zablokoval svým tělem na brankové čáře Gebauer
58. minuta – hostům vyšel brejk, který přesnou střelou k tyči zakončil Raab – 3:1
60. minuta – Baránek skvělým zákrokem připravil o gólovou radost Varadiho po jeho hlavičce
66. minuta – s důrazem hrající Varadi se probil domácí obranou a jeho centr proměnil přesnou
hlavičkou Raab – 3:2
67. minuta – domácí na tento gól hostů odpověděli sólovým útokem Gomoly, ten si „blafákem“ položil vybíhajícího brankáře Zouhara, ale prázdnou branku neuvěřitelně přestřelil ….
71. minuta – domácí obrana nestačila na útočícího Hykla, jeho přízemní střela podél celé branky však minula cíl
73. minuta – vyrovnávací gól visel ve vzduchu, Kiška založil ukázkovou akci, centrem našel na malém vápně Hykla, jeho hlavička však minula levou šibenici
78. minuta – prudký centr Foitzika z pravé strany napálil Jež, ale balón se otřel o pravou tyč hostující svatyně
81. minuta – obrana hostů marně stíhala Karčmáře, ten viděl nabíhajícího Býmu, jeho dělovka však skončila na břevně
85. minuta – Gomola zakončil svůj průnik hostující obranou přesným pasem na nabíhajícího Skrocha, ale ten z malého vápna trefil jenom padajícího gólmana
86. minuta – znovu platilo heslo: „Nedáš – dostaneš“ – šťastným střelcem vyrovnávacího gólu byl Varadi

O vítězi tohoto zápasu tak musel rozhodnout penaltový rozstřel. V tom byli úspěšnější domácí – vyhráli 4:2, úspěšnými střelci byli domácí Býma, Pecuch, Skroch, Romaněnko – hostující Hykel, Skwarczek (Baránek jednu penaltu chytil a Varadi netrefil)

Sestava FC Dolní Benešov: Baránek, Moravec, Dolba, Romaněnko, Hluchý, Karčmář, Trajkovski, Skroch, Gebauer, Pecuch, Labuda – střídali Jež, Foitzik, Večerek, Gomola, Rychnovský, Chvěja D.

Sestava MFK Frýdek-Místek: Zouhar, Kebísek, Hurta, Hykel, Kiška, Varadi, Koňařík, Žák, Bzirský, Skwarczek, Drozd - střídali Málek, Mikulenka, Jurča, Hammer, Hajnoš, Raab, Konečný

Rozhodčí: Macrineanu, Dedek, Šafrán

dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2020 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign