facebook

Polanka v přípravě nestačila na Dolní Benešov..

Datum: 15. únor 2020 Autor: fcdb.cz

FC Dolní Benešov - SK FK Polanka nad Odrou 5:2

Domácí přivítali dalšího soupeře, mužstvo Moravskoslezské divize „F“, fotbalisty SK FK Polanka. Počáteční „oťukávanou“ ukončil ve 14. minutě sólovým nájezdem na hostujícího gólmana Býma, ale ten si s jeho střelou poradil. V 17. minutě se ve skrumáži před brankou Polanky nejlépe zorientoval Kopečný a jeho střela skončila neomylně v brance – 1:0. Ve 20. minutě postupoval Gomola sám na gólmana hostů, ale v koncovce ho zradila střelecká muška. Vyrovnávací gól měl ve 27. minutě na svých kopačkách Tížek, ale Ogyanov stačil jeho dělovku vyrazit na rohový kop. Ve 34. minutě Šustr dělovkou vyrovnal na – 1:1. Ve 40. minutě znovu zahrozili hosté, hlavička Švancera se však mezi tyče nevešla. Gólem do šatny se ve 45. minutě zaskvěl Býma, který se proháčkoval celou hostující obranou a nekompromisně „zavěsil“ – 2:1.

Trenéři obou mužstev dali ve 2. poločase příležitost dalším hráčům. V 65. minutě zaútočil z levé strany Jež, jeho střelu brankář Virec vyrazil, ale proti dorážce Skrocha byl už bezmocný – 3:1. V 73. minutě se hostující gólman vyznamenal krytím prudkých střel Večerka i Pecucha. V 76. minutě se na hranici velkého vápna ukázkově uvolnil Býma a elegantním obloučkem zvýšil vedení domácích na – 4:1. Už o minutu později poslal Gomola do tutovky nabíhajícího Ježe, ale ten prázdnou branku přestřelil…. Na druhé straně se ani hostujícímu Šindlerovi nepodařilo dát gól do prázdné branky v 80. minutě! Nedáš – dostaneš platilo už o minutu později. V 81. minutě nedokázala obrana hostů zastavit Večerka a jeho přihrávku přetavil na další gól v síti hostů Gomola – 5:1.

Hostům se v samotném závěru zápasu výsledek ještě podařilo zkorigovat. V 90. minutě se po několika předchozích nezdarech přece jen radoval z gólu Tylšer a dal výsledku konečnou podobu – 5:2!

Sestava FC Dolní Benešov: Ogyanov, Večerek, Kopečný, Moravec, Haas, Skroch, Gebauer, Karčmář, Foitzik, Gomola, Býma – střídali Chvěja, Dolba, Jež, Pecuch, Rychnovský

Sestava SK FK Polanka n. Odrou: Virec, Talián, Sostřonek, Gajdok, Švancer, Tížek, Šustr, Skřehot, Koutný, Šindler, Bartoš - střídali Kaluža, Tylšer, Vojtěšek

Rozhodčí: Macrineanu

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign