facebook

Odra si v přípravě pohrála s Dolním Benešovem ....

Datum: 12. únor 2020 Autor: fcdb.cz

FC Odra Petřkovice - FC Dolní Benešov 7:1

Od minulého víkendu řádila v celé Evropě vichřice SABINE. Běsnění tohoto živlu nebylo ušetřeno ani „A“ mužstvo našeho fotbalového klubu. O tom, jakou spoušť napáchal tento vichr v obraném valu našeho mužstva jsme se přesvědčili v dnešním přípravném utkání. A náš realizační tým bude mít přetěžkou situaci, aby do úvodního jarního kola Moravskoslezské fotbalové ligy, které je na programu už 8. března 2020 tento val opravil!!! Petřkovičtí tak mohli rozehrát všechny varianty své útočné fáze. Už ve 3. minutě minula dělovka Sporysze těsně pravou šibenici. V 7. minutě centroval z pravé strany Neumann a Mičola se jako první zapsal do střelecké listiny – 1:0.

V 16. minutě fauloval Býma v pokutovém území pronikajícího Vavříka. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Neumann a bylo to – 2:0. První střelu na branku domácích poslal po pěkném sólu Jež, ale gólman Vyklický byl na místě. Domácí odpověděli dalším gólem, ve 32. minutě zakončil Ptáček svou utěšenou akci – 3:0! Gólem neskončila ve 37. minutě ani vydařená akce Foitzika zakončená střelou Labudy, brankář Vyklický se štěstím udržel čisté konto. Po bleskovém protiútoku se zaskvěl gólman Ogyanov, který kryl dvě střely Mičoly na brankové čáře! Brankový účet 1. poločasu zavřel nádherným „padajícím listem“ Baránek – 4:O. Ani po změně stran se obraz hry výrazně nezměnil. Už ve 49. minutě přidal další gól domácích Tomšů – 5:0!!! Až po odehraných deseti minutách 2. poločasu se dočkalo gólu i naše mužstvo. V 55. minutě skončila ještě střela Karčmáře na levé tyči, ale odražený míč pak posadil Karčmář na hlavu Gomoly a bylo to – 5:1. V 60. minutě jsme po faulu na Býmu kopali penaltu, Trajkovski však tuto šanci v gólový efekt nepřetavil…

Do konce zápasu pak přidali domácí ještě další dva góly. V 75. minutě uvolnil Walla Tilkiridise – 6:1. Konečnou podobu výsledku pak dal Walla v 77. minutě – 7:1!!!

Sestava FC Odra Petřkovice: Viklický, Dziuba, Vavřík, Honiš, Sporysz, Mičola, Baránek, Praus, Darmovzal, Neumann, Ptáček L. - střídali Ptáček, Tilkeridis, Tomšů, Lapeš, Strakoš, Walla

Sestava FC Dolní Benešov: Ogyanov, Skroch, Kopečný, Romaněnko, Haas, Foitzik, Jež, Gebauer, Karčmář, Býma, Labuda – střídali Chvěja, Gomola, Moravec, Trajkovski, Večerek

Rozhodčí: Ket, Šmíd, Kovařík

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign