facebook

První výhra v přípravě!!! Porážku si odvezl Bohumín...

Datum: 8. únor 2020 Autor: fcdb.cz

FC Dolní Benešov - FK Bospor Bohumín 2:1

Po třech přípravných zápasech byl dalším soupeřem domácích účastník Moravskoslezské divize „F“, fotbalisté FK Bospor Bohumín, celek, který se netají postupovými ambicemi do MSFL. V jeho brance je náš dlouholetý hráč Jakub Švrčina. V úvodních minutách zahrávalo naše mužstvo tři rohové kopy, ale bez gólového efektu. V 19. minutě pálil Trajkovski jedovatou střelu, ale Švrčina potvrdil své kvality. Ve 25. minutě se prošel hostující obranou Foitzik, na jeho prudký centr podél celé branky však Býma nedoskočil. Ve 26. minutě připravil skvělým zákrokem o gólovou radost „novic“ v domácí sestavě, gólman Ogyanov útočníka Grose. Ani domácí kanonýr Labuda se neradoval z gólu, ve 35. minutě si Švrčina přilepil jeho dělovku do svých rukavic. Hosté se ujali vedení gólem do šatny, ve 41. minutě potrestal Richtár chybnou rozehrávku domácích – 0:1!

Ve 2. poločase se dostali do hry další, noví hráči. V 60. minutě rozehrál Trajkovski rohový kop, ale hlavička Gomoly se mezi tyče nevešla. V 77. minutě kopal Foitzik z výhodné pozice přímý kop, brankáře Kodeše však nepřekvapil. Závěrečná desetiminutovka patřila domácím. V 84. minutě rozehráli Býma s Haasem ukázkový brejk, střelu Haase stačil Kokeš vyrazit za sebe, ale nabíhající Večerek se po parádní hlavičce radoval z vyrovnání – 1:1. Konečnou podobu výsledku pak dali domácí v 87. minutě hry. V gólové pozici byl na hranici „malého vápna“ faulován Moravec a z nařízeného pokutového kopu nedal Býma gólmanovi hostů Kodešovi žádnou šanci – 2:1!

Ani přes snahu hostů, se už výsledek nezměnil. Domácí tak po třech porážkách slavili první vítězství!

Sestava FC Dolní Benešov: Ogyanov, Skroch, Romaněnko, Haas, Dolba, Foitzik, Trajkovski, Karčmář, Jež, Býma, Labuda – střídali Chvěja, Gebauer, Gomola, Kopečný, Moravec, Večerek

Sestava FK Bospor Bohumín: Švrčina, Uher, Kodeš J., Košťál, Ferenc, Hanus, Jež, Bloksch, Siekiera, Richtár, Gros – střídali Kodeš, Halaška, Stošek, Černický, Mališ, Radhajski, Kubinski

Rozhodčí: Šimeček

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign