facebook

Dolní Benešov si zahrál proti Třinci B

Datum: 2. únor 2020 Autor: fcdb.cz

FC Dolní Benešov - FK Fotbal Třinec B 3:4

„Bronzový celek divize „F“ byl dalším soupeřem fotbalistů domácích. Do jejich sestavy se postupně vrací „marodi“ a na výkonu mužstva to bylo evidentně vidět! Uź ve 2. minutě rozehrál Trajkovski parádně rohový kop a hlavička Kopečného jenom těsně zasvištěla na břevnem. Ve 13. minutě se proháčkoval obranou hostů Karčmář, Gomola prodloužil na Ježe, ale ten v dobré pozici minul cíl. Po čtvrthodině však udeřili hosté. Bulawa poslal nadýchaným centrem do gólovky Demijana a jeho fantastická hlavička skončila v pravé šibenici – 0:1. Blízko dalšímu gólu byli hosté ve 20. minutě, ale Niemczika v koncovce zradila střelecká muška… Ve 23. minutě našel Trajkovski nádherným centrem nabíhajícího Býmu, ale jeho hlavičku stačil brankář Mrózek přilepit na brankové čáře do svých rukavic! Tlak domácích sílil, ale branka hostů odolávala. Naopak ve 41. minutě se řítil na branku domácích Niemczik a jeho kolmici přetavil Bulawa na druhý gól – 0:2. Odpověď domácích byla sympatická. Ve 45. minutě si na rozehraný rohový kop Trajkovskim naskočil Býma a jeho parádní hlavička skončila neomylně za zády gólmana Mrózka – 1:2.

Úvod 2. poločasu patřil hostům. V 50. minutě odvrátili gólové nebezpečí obětavým zákrokem na brankové čáře Pecuch a fantastickým zákrokem brankář Chvěja po střele Novotného!!! Další minuty úvodní čtvrthodiny však patřily domácím. Parádním akcím Pecucha a Gomoly však v 58. i v 62. minutě scházelo jenom gólové zakončení. V 68. minutě se pak domácí srovnání skóre dočkali. Mrózek sestřelil ve vápně Kalužu a Trajkovski se z pokutového kopu nemýlil – 2:2! V 76. minutě domácí střídali, ze hry odstoupil Býma. Než stačili domácí přeskupit své řady, tak využil chvilkového zaváhání Lasota a v 76. minutě šli hosté znovu do vedení – 2:3. Z vedoucího gólu se však neradovali dlouho. Po rozehrání se Gomola probil jejich obranou a Miškev se parádně trefil – 3:3!

V závěrečných minutách prahli domácí po prvním vítězství v přípravě. Gól byl na spadnutí v 88. minutě hry. Domácí kopali rohový kop, ale po ztrátě balónu šli hosté do smrtícího brejku – čtyři na jednoho a nastřelený balón navíc nešťastně tečoval patičkou za záda bezmocného gólmana Chvěji Kopečný do vlastní sítě – 3:4!!! Na další srovnání nepříznivého stavu už nebylo dost času….

Sestava FC Dolní Benešov: Chvěja Daniel, Dolba, Moravec, Kopečný, Haas, Mlýnek, Jež, Trajkovski, Karčmář, Býma, Gomola – střídali Kaluža, Pecuch, Miškev

Sestava FK Fotbal Třinec B: Mrózek, Burgo, Bulawa, Zahaluk, Tatar, Wilk, Niemczik, Dohnal, Chloň, Lasota, Demijan – střídali Novotný, Cieslar, Bora, Michálek

Rozhodčí: Šabacký, Petroš, Šimčík

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign