facebook

Příprava opět ve prospěch hostů...

Datum: 25. leden 2020 Autor: fcdb.cz

FC Dolní Benešov - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 2:4

Kabinu domácích navštívila v týdnu nepříjemná „Paní viróza“ a realizační tým tak měl nemalé starosti „slepit“ sestavu pro dnešní přípravný zápas. Kvalitní divizní celek hostů z Frýdlantu nastoupil pod vedením, nám velmi dobře známého našeho bývalého hráče Martina Šrámka, a ukázal se jako zdatný soupeř. Vstup do utkání měl bleskový, už ve 2. minutě vedli hosté – 0:1 gólem Wludyky. Jejich vedení však mělo jepičí trvání. V 5. minutě vyrovnal po autovém vhazování Ježe Gomola – 1:1.

Hrálo se ve svižném tempu. Ve 12. minutě prošel obranou hostů Karčmář, jeho centr napálil z voleje Gebauer, brankář Prepsl stačil balón vyrazit, ale proti dorážce Gomoly byl bez šance – 2:1. Domácí střelec byl blízko čistému „hattricku“ ve 20. minutě jeho hlavička zasvištěla nad břevnem. Hosty tento stav nijak nedeprimoval. Ve 22. minutě se zaskvěl brankář Chvěja, na brankové čáře si poradil se střelou Šafnera. Vyrovnávací gól měl na kopačkách Wludyka ve 27. minutě však jeho střela podél celé branky minula cíl…. O gólovou radost pak Chvěja připravil ve 32. minutě Kučeru, jeho dělovku vyrazil z malého vápna na rohový kop! Ve 45. minutě dal domácí Labuda gól, ale praporek asistenta rozhodčího ho o jeho radost připravil.

Do 2. poločasu se sestavy na obou stranách promíchaly, z té domácí odešel jeden z pilířů Moravec a další minuty hry ukázaly, že obranný val dostal pořádnou trhlinu. Při vší úctě k hostům jim domácí vítězství doslova darovali. Soupeř neuvěřitelné kiksy dokázal potrestat. V 67. minutě vyrovnal po přihrávce Milera Velička – 2:2. To ale nebylo zdaleka všechno. V 72. minutě si Střižík pohrál s domácím obráncem Haasem a Kučera poslal hosty do vedení – 2:3. Z vyrovnávacího gólu se domácí neradovali v 80. minutě, hlavička Gomoly lízla jenom břevno branky hostů.

Konečnou podobu výsledku pak dala další hrubka domácích po zahraném rohovém kopu šel do sólového útoku v 87. minutě přes celou polovinu hřiště hostující Kučera, neomylným blafákem si poradil i s vybíhajícím brankářem Chvějou a gólem do prázdné branky potvrdil vítězství hostů – 2:4!!!

Sestava FC Dolní Benešov: Chvěja Daniel, Haas, Moravec, Kopečný, Jež, Kaluža, Gebauer, Karčmář, Miškev, Gomola, Labuda – střídali Romaněnko, Večerek, Foitzik

Sestava 1. BFK Frýdlant n.O.: Prepsl, Střižík, Marek, Hutnik, Svatonský, Juříček, Škorik, Šafner, Wludyka, Soukup, Kučera – střídali Hajdušek, Velička, Jindra, Mohyla, Miler

Rozhodčí: Dedek, Tvrdý, Schneider

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign