facebook

Začátek přípravy nevyšel!

Datum: 18. leden 2020 Autor: Honza Adamík

FC Dolní Benešov - Fotbal Fulnek 2:3

Trenéři obou mužstev, domácí Martin Štverka a hostující Michal Kovář nominovali k utkání všechny hráče z kádru, kteří jsou zapojeni do přípravného období. Příležitost tak dostali i nováčci, kteří bojují o zařazení do kádru mistrovských zápasů. Do prvních příležitostí se dostal domácí Gebauer. V 5. minutě stačil brankář hostů vyrazit jeho pohotovou střelu na rohový kop. V 11. minutě však neměl proti jeho pumelici žádnou šanci a domácí vedli – 1:0. Hosté na tento stav odpověděli sympaticky. Ve 23. minutě stála na jejich straně „paní štěstěna“, střela Foitzika orazítkovala jenom levou tyč. Ve 28. minutě pak vyšel hostům rychlý brejk, Zagol „nabil“ Maléřovi a ten srovnal stav zápasu na – 1:1. Do konce poločasu diváci už další gól neviděli. Do 2. poločasu se sestavy výrazně promíchaly. V 51. minutě našel Mlýnek ve vápně nabíhajícího Gomolu a ten se nemýlil – 2:1.

Domácí mohli své vedení pojistit, ale střelu Romaněnka z přímého kopu vyrazil hostující brankář s pomocí tyče na rohový kop. Hosté odpověděli vyloženou šancí v 60. minutě, Stratil L., obešel i domácího gólmana, ale prázdnou branku netrefil…. V 71. minutě se znovu dvojice Zagol – Maléř postarala o srovnání stavu na – 2:2. To ale ještě nebylo ze strany hostů všechno. V 75. minutě potrestala dvojice Černín se Stratilem chybující rozehrávku domácího Gajarského a nabídnutou gólovkou nepohrdli – 2:3. Příležitost k vyrovnání měli domácí v 85. minutě, ale Večerek z přímého kopu branku přestřelil…. Z vítězství se tak po závěrečném hvizdu radovali hosté!

Sestava FC Dolní Benešov: Vyklický, Haas, Moravec, Kopečný, Jež, Večerek, Trajkovski, Foitzik, Mlýnek, Gebauer, Labuda – střídali Chvěja Daniel, Gajarský, Gomola, Kaluža, Karčmář, Pecuch, Romaněnko, Skroch

Sestava FOTBAL Fulnek: Charvát, Špitálik, Seidler, Zagol M., Plný, Stratil J., Stratil L., Zagol P., Černín, Ďurica, Maléř – střídali Kovář, Juřík, Vašina, Štefek, Jurča, Mrkvica

Rozhodčí: Dedek, Šafrán, Šujan

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign