facebook

Příprava na jarní MSFL začala

Datum: 18. leden 2020 Autor: fcdb.cz

Nic se nesmí podcenit...

Hned v úvodu je nutné upřesnit titulek. Ano mluvíme o zimní přípravě, ale všichni víme, že „Paní zima“ k nám ještě letos nedorazila… Fotbalisté „A“ mužstva FC Dolní Benešov se k prvnímu letošnímu tréninku sešli 6. ledna 2020. Začalo období, které většina hráčů zrovna nemiluje, ale pro další průběh fotbalového jara je velmi důležité! Náplní prvních tréninků tak je především „dobití baterek“ a fyzická příprava je tím pravým, nezbytným základem!
 
Realizačnímu týmu, který vede naše mužstvo – trenér Martin Štverka, asistent Michal Spruch a vedoucí mužstva Jan Kozlovský se hlásili hráči: Chvěja Filip, Moravec Tomáš, Haas Ondřej, Romaněnko Jan, Rychnovský David, Skroch Daniel, Karčmář Adam, Býma Jakub, Pecuch Martin, Blahuta Tomáš, Gebauer Tomáš, Foitzik Lukáš, Trajkovski Dino, Labuda Filip, Gomola Tomasz, Herich Daniel.
 
Z podzimního kádru už neuvidíme hráče: Lasáka Kryštofa, Baránka Aleše, Behana Zdeňka a Zajíčka Adama. Do kádru mužstva se naopak zařadili tito hráči: Miškev Adrian, Mlýnek Daniel, Kaluža Lukáš, Jež Daniel, Kopečný Adam, Večerek Ondřej, Kubiš Marek, Chvěja Daniel, Gajarský Jakub. Po druhém tréninkovém týdnu sehrálo mužstvo 1. přípravné utkání na umělém trávníku v Chlebičově.

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign