facebook

Porážka hostů má příchuť pelyňku…..

Datum: 19. říjen 2019 Autor: fcdb.cz

FC Slovan Rosice - FC Dolní Benešov 1:0

Po závěrečném hvizdu se z vítězství radovali domácí, pro hosty má porážka hořkou příchuť pelyňku… Jak k tomu došlo? V prvním poločase to byla taktická bitva, která mnoho gólových příležitostí nenabídla. V 10. minutě si Chvěja poradil se střelou Kirschnera. Ve 20. minutě Nedvěd z přímého kopu branku přestřelil. Ve 22. minutě poslal Koláčný ošemetnou střelu na branku hostů, Chvěja však byl na místě! Gólman domácích Zádrapa udržel ve 25. minutě balón ve svých rukavicích u levé tyče po střele Býmy. Ve 37. minutě rozehrál Pazourek rohový kop, střelu Nedvěda však Chvěja fantastickým zákrokem vyrazil na další rohový kop. Po jeho rozehrání ve 38. minutě reklamovali hosté hraní domácího hráče rukou, píšťalka rozhodčího byla němá, a následná střela Kirchnera znamenala vedení domácích -1:0…..
 
Ve 2. poločase se domácí snažili své vedení pojistit, ale jejich pokusy končily na pozorné obraně hostů a skvělých zákrocích hostujícího gólmana Chvěji. Ten si postupně poradil se střelami Minárčika v 53. minutě, Pazourka v 61. minutě, Drbala v 76. a 85. minutě. Z gólu se neradoval ani Daněk v 88. minutě. Když se nepodařilo ani hostům vstřelit gól ve 47. minutě Trajkovskim, v 67. minutě po akci Skrocha a střele Zajíčka a v 72. minutě po střele Gebauera tak už se výsledek do konce zápasu nezměnil. Hosté se tak ani v tomto zápase z bodového zisku neradovali, vítězství domácích je naopak posunulo na „bronzovou“ příčku tabulky MSFL.
 
Branky: 38' Kirchner
 
Sestava FC Slovan Rosice: Zádrapa, Minárčik (46. Trtílek), Zezula, Drbal, Kršák, Černý, Koláčný (84.Selinger), Novák, Pazourek (90+2 Moučka), Kirschner, Nedvěd (87. Daněk)
 
Sestava FC Dolní Benešov: Chvěja, Skroch, Romaněnko, Moravec, Haas, Karčmář, Trajkovski (79. Baránek), Gebauer, Pecuch, Býma, Gomola (66. Zajíček)
 
Rozhodčí: Mikyska, Mayer, Marek 
Delegát: Hulcký
Diváci: 190
 
Žluté karty: domácí: 7. Kirschner, 53. Černý, 57. Kršák, 81. Pazourek, 85. Zádrapa
                    hosté: 74. Romaněnko, 86. Býma
 
 
Ohlasy po utkání:
 
Michal Kugler (ternér FC Slovan Rosice): „Byl to bojovný zápas. Myslím si, že Dolní Benešov už v předchozích zápasech, které jsem viděl – Kroměříž, Sigma ukázal, že má výrazně na víc než na získané dva body, a to potvrdil i dnes u nás. Přeji jim ať se jim daří!"
 
Martin Štverka (trenér FC Dolní Benešov): „Bohužel zase jedeme domů s prázdnou. To, že nás tady všichni za předvedený výkon chválí, to je jedna věc, ale realita je taková. Mužstvo se viditelně zvedá, kombinačně je to lepší. Dnes jsme si vyloženou tutovku nevytvořili, dostali jsme gól ze standardky, jestli byla ruka nebo nebyla, to už nezměníme, rozhodčí to nepísknul. Všichni ale na vlastní oči viděli, že nebyl vidět žádný rozdíl mezi posledním a předním mužstvem tabulky. Musíme dál tvrdě pracovat a
věřím, že to přijde!"
 
FOTOGALERIE

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign