facebook

V utkáních těchto soupeřů góly nepadají!

Datum: 28. září 2019 Autor: fcdb.cz

 

FC Dolní Benešov - FC Velké Meziříčí 0:0

Podobně jako v jarním utkání se diváci ani tentokrát gólu nedočkali. Domácí v týdnu provedli rošádu na trenérské lavičce, mužstvo koučoval trenér Martin Štverka s asistentem Michalem Spruchem. Po neúspěšné sérii porážek se chtěli domácí radovat z prvního podzimního vítězství. Přání však zůstalo otcem myšlenky. Domácí obrana sice gól po dlouhé době nedostala, ale úspěšné nebylo mužstvo ani v útočné fázi. Soupeři se tak opakovaně rozešli s bezbrankovou plichtou! V taktické bitvě přinesly vzruch v hledišti jenom tyto minuty. V 7. minutě pálil Plichta těsně vedle branky domácích. V 18. minutě rozehrál Trajkovski přímý kop, Býma prodloužil hlavičkou na Moravce, ten překonal brankáře Koláře, ale o gólovou radost ho připravil praporek AR 2… Nádhernou akci rozehrál ve 21. minutě Pecuch, brankář Kolář však stačil jeho pumelici vyrazit na rohový kop! Hostující Demeter zahrál ve 34. minutě brilantně rohový kop, Puža však domácí branku neskutečně přestřelil!
 
Po změně stran zvýšili domácí tlak na soupeřovu branku, hosté naopak využívali k ohrožení té domácí rychlé brejky. V 58. minutě se po přímém kopu Trajkovského dostal do střelecké pozice Karčmář, ale měl vychýlenou střeleckou mušku. Z protiútoku zmařil sólo Mezlíka skvělým zákrokem brankář Chvěja. V 60. minutě zasvištěla střela Romaněnka těsně vedle pravé tyče už překonaného gólmana Koláře. Největší gólovou šanci hostů spálil v 62. minutě, po centru Kotouna Demeter. V 64. minutě založil Karčmář bleskový brejk, Pecuch našel centrem nabíhajícího Gomolu, ale jeho hlavička minula cíl. V 68. minutě se probil obranou hostů Býma, volej Pecucha však Kolář stačil vyrazit na rohový kop. V 80. minutě odvrátil gólové nebezpečí Gebauer svým tělem na brankové čáře po střele Demetera. Domácí mohli rozhodnout o svém vítězství v 86. minutě, ale gólem neskončila ani hlavička Gomoly a následná Labudy!
 
Na první letošní vítězství si tak musí Dolnobenešovští ještě počkat!
 
Sestava FC Dolní Benešov: Chvěja, Romaněnko, Rychnovský, Moravec, Haas, Karčmář, Trajkovski (77.Labuda), Gebauer(81. Skroch), Pecuch, Býma, Gomola
 
Sestava FC Velké Meziříčí: Kolář, Pavlík(77.Mucha), Komínek, Šimáček, Kriegsmann, Mezlík, Puža, Šuta, Plichta(78. Simr), Řezáč(46. Kotoun), Demeter
 
Rozhodčí: Páral, Marek, Volek
Delegát: Beneš
Diváci: 78 
 
Žluté karty: domácí: bez karet
                    hosté: 90. Šimáček, 91. Mezlík
 
Ohlasy po utkání:
 
Martin Štverka (trenér FC Dolní Benešov): „Myslím si, že zápas se hrál v dobrém tempu, měl svou kvalitu i když diváci gól neviděli. Z naší strany kluci zápas odmakali, bohužel jsme naše dobré šance v góly neproměnili, ale snad to už přijde v příštích zápasech. Na tom dnešním výkonu se dá stavět!"
 
Libor Smejkal (trenér FC Velké Meziříčí): „Bohužel s bodem nejsme spokojeni, my jsme potřebovali vyhrát, to se nestalo. Měli jsme spoustu šancí, naše centry končili na hráčích domácích jako přes kopírák, a to byl prostě neúspěch. Vůbec jsem taky nepochopil hlavního rozhodčího, domácí v závěru zdržovali, při ošetřování hráče se nehrálo alespoň tři minuty, nastavil jenom minutu a ani tu nenechal dohrát!"
 
FOTOGALERIE

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign