facebook

Benešovští zvládli i třetí přípravný zápas

Datum: 25. červenec 2019 Autor: fcdb.cz

TJ Sokol Kobeřice - FC Dolní Benešov 1:3

Domácí nováček Krajského přeboru MS KFS vyzval k přípravnému utkání rivala z Dolního Benešova. Pikantností tohoto utkání byla skutečnost, že na trenérské lavičce Kobeřic usedl dlouholetý trenér hostů Dušan Christoph! Hosté dali v sestavě příležitost třem zahraničním posilám a dalším novým tvářím. Ve 3. minutě zasvištěla hlavička Reymonda těsně nad břevnem domácí svatyně. První gólovou tutovku nevyužil domácí Šimeček, jeho sólový nájezd v 9.minutě skvěle zlikvidoval brankář Lukowicz. Šimeček zopakoval své sólo ve 12. minutě po kolmici Rotera však ani tentokrát Lukowicze nepřekonal! Hosty od prvního gólu zachránil ve 20. minutě domácí Oberherr, který nevídaným způsobem vykopával balón padající do branky hostů!!! Skóre se poprvé měnilo ve 24. minutě, Večerek šikovně uvolnil Šimečka a ten nezaváhal – 1:0. Šimeček měl na svých kopačkách i další gól, s jeho brejkem si skvělým zákrokem poradil Blahuta. Ve 38. minutě rozehrál Trajkovski přímý kop a proti dělovce Gebauera neměl Štencel sebemenší šanci – 1:1. Hosté mohli utkání otočit ve 42. minutě, Behan „nabil“ Blahutovi, ale toho v koncovce zradila střelecká muška.

Po změně stran šli do vedení hosté. V 52. minutě rozehrál bleskový brejk Pecuch, jeho centr hlavičkoval Reymond do břevna, odražený balón proměnil ve vedoucí gól Baránek – 1:2. Vyrovnání měl na svých kopačkách v 56. minutě Šimeček, po zaváhání hostující obrany však jeho střela orazítkovala jenom břevno branky hostů… Šimeček se neradoval z gólu ani v 71. minutě, o gólovou radost ho připravil skvělým zákrokem brankář Lasák!

Na druhé straně si brankář Stříbný poradil se sólem Labudy. Výsledek tak dostal konečnou podobu v 88. minutě. Haas rozehrál parádně rohový kop a balón ve skrumáži propadnul do domácí branky – 1:3.

Sestava TJ Sokol Kobeřice: Štencel, Kolek, Buchta, Kašný, Wirth, Stuchlík, Kubný, Roter, Večerek, Oberherr, Šimeček – střídali Stříbný, Hartmann A., Kaspar

Sestava FC Dolní Benešov: Lukowicz, Riči, Romaněnko, Moravec, Reymond, Gebauer, Blahuta, Trajkovski, Miškuv, Behan– střídali Lasák, Baránek, Býma, Foitzik, Holec, Labuda, Pecuch, Skroch

Rozhodčí: Tvrdý, Dedek, Žídek