facebook

Generálka byla špatná, premiéra bude…????

Datum: 9. březen 2019 Autor: fcdb.cz

FC Dolní Benešov - SK Dětmarovice 0:1

V generálce na start Moravskoslezské fotbalové ligy se představili domácí fotbalisté v zápase proti diviznímu celku SK Dětmarovice. Mužstvo hostů se netají postupovými ambicemi do MSFL a pod taktovkou bývalého „ligisty“ Tomáše Mičoly se ukázali zdatným soupeřem. Celý zápas však byl poznamenán silným větrem, který výrazně ovlivňoval jeho úroveň. Ze zajímavých momentů tak bylo k vidění pohledných fotbalových akcí jako šafránu.

V 1. poločase to byly tyto. Ve 12. minutě postupoval po chybě obrany hostů na gólmana Kotrlu Labuda, jeho střela se však jenom otřela o levou tyč! Ve 22. minutě našel střílený centr Egriho na „malém vápně“ nabíhajícího R. Macka, ten však cíl neuvěřitelně minul…. Po půlhodině pálil na branku hostů Pecuch, ani jeho nádherná rána se však mezi tyče nevešla. Hosté se už radovali z gólu ve 41. minutě, dělovku Egriho však srazil vítr jenom na horní síť! Z gólu se neradoval ve 43. minutě ani Mičola, Chvěja si výtečnými zákroky poradil s jeho opakovanými jedovkami!

Ve 2. poločase pak zaujaly jenom tyto gólové situace. V 57. minutě si Chvěja znovu poradil s ukázkovou střelou Mičoly. V 68. minutě se probil obranou hostů Pecuch, akci zakončil nádhernou střelou Haas, ale Kotrla stačil vyrazit balón na rohový kop. V 78. minutě však vyšel hostům bleskový brejk a Tomáš byl na jeho konci šťastným střelcem – 0:1. Domácí byli blízko vyrovnání hned v 79. minutě Pecuch poslal do gólovky Skrocha, ale brankář Kotrla stačil vyrazit konečky prstů jeho střelu zase jenom na rohový kop! Domácím se nepodařilo vyrovnat ani v 86. minutě, táhlá střela Gebauera zasvištěla jenom nad břevnem….

Generálka na mistrovské, ligové boje tak domácím nevyšla, ale uvidíme, jak se naplní známé fotbalové pravidlo: „Špatná generálka bude nahrazena úspěšnou premiérou“ – tak uvidíme 16.3.2019 v úvodním utkání MSFL – FC Dolní Benešov – ČSK Uherský Brod!

Sestava FC Dolní Benešov: Chvěja, Strakoš, Novák, Moravec, Haas, Karčmář, Gebauer, Rubý, Býma, Pecuch, Labuda – střídali Blahuta, Romaněnko, Skroch Daniel

Sestava SK Dětmarovice: Kotrla, Uher, Hrtánek, Skoupý, Macko M., Egri, Škuta, Mičola, Macko R., Tomáš, Řápek

Rozhodčí: Šabacký, Šujan, Jurček

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign