facebook

Přátelské utkání týmů z MSFL

Datum: 26. únor 2019 Autor: fcdb.cz

FC Odra Petřkovice -  FC Dolní Benešov 2:1

Po měsíční přípravě došlo k zajímavému testu dvou účastníků Moravskoslezské fotbalové ligy. Na umělém trávníku stadionu při ZŠ J. Šoupala si to „rozdali“ v malém derby zástupci našeho regionu. První čtvrthodina patřila našemu mužstvu. V 10. minutě pálil ostrými Rubý z přímého kopu, brankář hostů Ogyanov stačil vyrazit balón na rohový kop. Ve 13. minutě skončila pohotová střela Býmy jenom na horní síti. V 18. minutě stačila obrana hostů v poslední chvíli zablokovat utěšený brejk Býmy a Rubého. Hosté postupně vyrovnávali hru. Výrazně dal o sobě vědět kanonýr Lokša. V 19. minutě zakončil své sólo střelou těsně nad břevno. Ve 21. a 24. minutě si s jeho obloučkem a padáčkem poradil skvělými zákroky brankář Chvěja. Benešovští odpověděli nádhernou střelou Moce, která ve 30. minutě těsně minula pravou tyč už překonaného gólmana hostů. Ve 32. minutě už domácí jásali, ale střela Skrocha do břevna se odrazila na brankovou čáru, ale podle rozhodčích to gól nebyl…. Z gólu se neradovali ani hosté, nádherný průnik Lokši obranou domácích zakončil střelou Tomšů, ale ani ta se mezi tyče nevešla! Do střelecké listiny se tak jako první zapsal Baránek, který nádherným
„dloubákem a lá Poborský“ poslal hosty do vedení – 0:1! Druhý gól hostů měl na svých kopačkách Lokša, ale jeho pumelice ve 41. minutě minula cíl!

Do 2. poločasu dali trenéři obou mužstev příležitost dalším hráčům. Hosté se v 50. minutě nestačili divit, jak jejich obranu doslova rozebrali Rubý s Býmou a Labuda nedal Ogyanovi v brance žádnou šanci – 1:1! Hrálo se ve svižném tempu – nahoru – dolů! V 57. minutě vykopávali hosté po akci Strakoše a střele Býmy balón z brankové čáry. V 60. minutě zasvištěla jedovka Ptáčka těsně nad břevnem. V 67. minutě skončilo sólo Baránka jenom na boční síti! V 69. minutě vytlačil Ogyanov střelu Pecucha snad jenom očima mimo svou pravou tyč!!! V závěrečné desetiminutovce si poradil Chvěja skvělými zákroky se střelami Szotkowskieho v 73. minutě, i Moučky v 80. minutě. Gólman domácích udržel svou branku od pohromy i v 84. minutě, když skvěle zlikvidoval sólo Szotkowskieho!!! Když už toto utkání spělo k remíze, kopali hosté v 89. minutě rohový kop. Ten rozehrál Tobiáš a Velner nechytatelným volejem k levé tyči dal výsledku konečnou podobu – 1:2!!!.

Už teď se všichni právem těšíme, jak dopadne mistrovské utkání těchto soupeřů v Moravskoslezské fotbalové lize, které je na programu 20.dubna 2019 v 10.15 hodin na hřišti v Petřkovicích!

Sestava FC Dolní Benešov: Chvěja, Strakoš, Novák, Blahuta, Býma, Skroch Daniel, Rubý, Karčmař, Baránek A., Moc, Teichman – Gebauer, Haas, Labuda, Moravec, Pecuch

Sestava FC Odra Petřkovice : Ogyanov, Velner, Honiš, Plesník, Sporysz, Neumann, Mládek, Baránek, Káňa, Tomšů, Lokša – Tobiáš, Szotkowski, Ptáček, Moučka, Godula

Rozhodčí: Broskievič, Němec, Sajdok

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign