facebook

Přátelské derby jasně pro Benešov...

Datum: 20. únor 2019 Autor: fcdb.cz

TJ Sokol Kozmice - FC Dolní Benešov 0:12

V dalším přípravném utkání došlo k zajímavému souboji dvou mužstev s kuriozitou na trenérské lavičce. Družstvo domácích vede bývalý úspěšný asistent hostujícího trenéra Meleckého, Tomáš Horsinka. A po jejich dohodě došlo k tomuto utkání na umělém trávníku v Hlučíně. Jak průběh zápasu ukázal bylo to pro domácího účastníka Krajské soutěže I. B třídy proti soupeři z Moravskoslezské fotbalové ligy příliš „těžké sousto“!

Hosté tak využili tento zápas k nácviku střelby a jak konečný výsledek ukazuje tuto příležitost nepromarnili. Od úvodních minut to byl střelecký koncert. Bilance 1. poločasu: 7. minuta 0:1 – Labuda 10. minuta 0:2 – Blahuta 25. minuta 0:3 – Haas 29. minuta 0:4 – Rubý 36. minuta 0:5 – Rubý. Do 2. poločasu prostřídali trenéři obou mužstev sestavy, ale obraz hry se nezměnil. Hosté pokračovali ve své kanonádě, domácí největší šanci na čestný gól zmařil skvělým zákrokem brankář Chvěja v 75. minutě, když lapil sólo Mlýnka po kolmici Heráka! Střelecká listina tak postupně dostávala tuto podobu. 55. minuta 0:6 – Labuda 57. minuta 0:7 – Blahuta 61. minuta 0:8 – Labuda 70. minuta 0:9 – Labuda 81. minuta 0:10 – Moc 83. minuta 0:11 – Strakoš 87. minuta – 0:12 Labuda.

Měsíc před začátkem „ostrého fotbalového jara“ tak mají trenéři obou celků další poznatky a zkušenosti na co se dále zaměřit v přípravě. Další utkání sehraje naše mužstvo příští sobotu proti fotbalistům ODRY Petřkovice znovu na umělém trávníku stadionu při ZŠ J. Šoupala v Ostravě – Porubě!

Sestava TJ Sokol Kozmice: Bortlík, Lesniak, Oleš, Videňka, Kalous, Hartmann, Remeš, Ondič, Herák, Mlýnek, Tomanec – střídali Sielbert, Gaj, Holeček, Guřan, Burda

Sestava FC Dolní Benešov: Kozel, Strakoš, Novák, Moravec, Haas, Skroch David, Gebauer, Blahuta, Karčmář, Rubý, Labuda - střídali Chvěja, Býma, Moc, Adamík

Rozhodčí: Handlíř

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign