facebook

„Do třetice všeho dobrého“

Datum: 11. únor 2019 Autor: fcdb.cz

FC Baník Ostrava U19 - FC Dolní Benešov 2:3

Jak s to říká: „Do třetice všeho dobrého“ – to platí trefně po našem třetím přípravném utkání. Znovu na umělém trávníku stadionu při ZŠ J. Šoupala byli tentokrát naším soupeřem ligoví dorostenci FC Baníku Ostrava U 19.Toto mužstvo vede nám dobře známý trenér Roman West! Naši trenéři dali příležitost dalším hráčům, v sestavě se poprvé objevili Strakoš a Moc! Už v 6. minutě potrestal zaváhání naší obrany Zajíček a domácí vedli – 1:0.

Odpověď z naší strany přišla nečekaně brzy. V 8. minutě vyhrál Blahuta vzdušný souboj s domácím brankářem Jílovcem a bylo vyrovnáno – 1:1. V domácím družstvu hráli dva hráči černé pleti Jeeri a vytáhlý útočník Tijani, ten prověřil kvality našeho gólmana Chvěji utěšenou střelou ve 25. minutě. Chvěja se pak zaskvěl parádními zákroky ve 32. minutě po střele Kuběny a ve 37. minutě likvidací sóla Zajíčka. Do konce poločasu se už stav utkání nezměnil.

Nástup do 2. poločasu patřil nám, ale Jílovec v domácí brance si poradil výtečným zákrokem se střelou Gebauera ve 48.minutě i se střelou Haase z přímého kopu v 60. minutě. Běhaví domácí „mladíci“ získávali postupně převahu, ale bez gólového efektu. V 66. minutě připravil Chvěja fantastickým zákrokem o gólovou radost Zajíčka po jeho pumelici. V 70. minutě však právě Tijani poslal domácí znovu do vedení – 2:1. Do závěrečné desetiminutovky poslal trenér Melecký na hrací plochu svého „žolíka“, asistenta Baránka! A věřte nebo ne! V 83. minutě prostrčil mladší Baránek Aleš nádherně balón na kopačky Gebauerovi a bylo vyrovnáno – 2:2. To však ještě nebylo všechno. V 87. minutě potrestal rozhodčí nedovolené hraní domácích obránců a z přímého kopu se přes zeď báječně trefil Haas – 2:3!

Po závěrečném hvizdu se tak poprvé v letošní přípravě radovalo z vítězství naše mužstvo!

Sestava FC Dolní Benešov: Chvěja, Novák, Romaněnko, Moravec, Haas, Strakoš, Gebauer, Blahuta, Karčmář, Labuda, Pecuch - střídali Baránek A., Baránek J., Moc, Skroch David

Rozhodčí: Herman, Němec, Brezovský

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign