facebook

Druhé přípravné utkání patřilo domácím

Datum: 4. únor 2019 Autor: fcdb.cz

ŠSK Bílovec -  FC Dolní Benešov 2:1

Druhé přípravné utkání se hrálo na umělce v Bílovci. Trenéři dali příležitost i hráčům kteří se vrátili do kádru po dlouhodobém zranění. Do první gólové šance se dostal v 7. minutě Rubý, ale jeho střela se mezi tyče nevešla! Domácí odpověděli dvěma nebezpečnými protiútoky v 9. a 11. minutě, ale taky jejich střely cíl nenašly. Ve 25. minutě se po rozehraném rohovém kopu dostal do superšance Býma, ale z metru trefil jenom padajícího gólmana…. Hrálo se ve svižném tempu, domácí ještě několikrát zahrozili z rychlých brejků, ale Chvěja si s jejich střelami bezpečně poradil.

Ve druhém poločase dostali šanci další hráči z lavičky. V 50. minutě se zaskvěl v naší brance Chvěja, který připravil o gólovou radost domácího Ronce. V 55. minutě jsme rozehráli akci po ose Baránek – Teichman – Rubý a Labuda se jako první zapsal do střelecké listiny – 0:1. Z vedení jsme se však neradovali dlouho. V 61. minutě potrestal naši chybu v rozehrávce na půlící čáře Pavel Střelec a srovnal skóre – 1:1. V 67. minutě poslal Rubý do gólovky Haase, ale domácí gólman si s jeho střelou poradil skvělým zákrokem. Taky náš brankář Chvěja potvrdil své kvality, když v 74. minutě chytil dělovku Halamíčka. Právě Halamíček si však v 89. minutě naběhl za naši obranu a svým gólem dal výsledku konečnou podobu – 2:1!

Ani ve druhém utkání jsme se tak z vítězství neradovali. Dalším naším soupeřem bude v sobotu FC Baník Ostrava U 19.

Sestava ŠSK Bílovec: Chvěja D., Rulíšek, Malina, Dresler, Tomášek, Dluhoš, Černín, Melecký, Ronec, Střelec, Fendrich – střídali Socha, Ulman, Ondruš, Limanovský, Halamíček, Bednář, Tomášek

Sestava FC Dolní Benešov: Chvěja, Blahuta, Novák, Romaněnko, Haas, Gebauer, Karčmář, Býma, Rubý, Labuda, Pecuch - střídali Večerek, Skroch David, Baránek, Teichman, Ondič

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign