facebook

Příprava na jarní Moravskoslezskou ligu začala

Datum: 27. leden 2019 Autor: fcdb.cz

FC Baník Ostrava U 21 - FC Dolní Benešov 5:2

Fotbalisté FC Dolní Benešov zahájili dne 21.1.2019 přípravu na jarní část Moravskoslezské fotbalové ligy ročníku 2018/2019. Po prvním tréninkovém týdnu sehráli první přípravné utkání. Na umělém  trávníku stadionu při ZŠ J. Šoupala byli soupeřem juniorky FC Baníku Ostrava U 21.
 
Naše mužstvo nastoupilo k utkání ve značně improvizované sestavě. Trenéři postrádali několik hráčů základního kádru, a tak dostali příležitost další, především mladí hráči z kádru. Vstup do zápasu se nám zrovna nevydařil. Ve 3. minutě využil domácí Buchta sražený centr a jeho dorážka skončila v brance navrátilce mezi tyče Kozla – 1:0. Hráči domácích se však ze svého vedení neradovali dlouho. Ve 14. minutě poslal do „ohně“ krásný centr Teichman a proti hlavičce Býmy byl domácí gólman 
Murín bez šance – 1:1.
 
Hrálo se ve svižném tempu. Ve 22. minutě se mezi tyče nevešla dělovka domácího Dolby. A znovu platilo známé – „Nedáš – dostaneš“! Ve 29. minutě potrestal hlavní rozhodčí nedovolený zákrok a Labuda potvrdil střelou z přímého kopu své střelecké umění – 1:2. Vyrovnání odmítnul ve 33. minutě náš brankář Kozel, který skvěle chytil tutovku Krakovčíkovi! Bohužel ve 38. minutě zaváhal náš brankář při odkopu a Tůma potrestal tento kiks vyrovnávacím gólem – 2:2. Do konce poločasu se už tento stav nezměnil.
 
Po změně stran se postupně projevovala větší sehranost domácích a jejich převaha se projevila i na změně stavu. Od 60. minuty se domácí celkem třikrát radovali ze vstřelených gólů. V 62. minutě šli domácí do vedení, po akci Tůmy byl střelcem gólu Lehnert – 3:2. Stejný střelec Lehnert pojistil vedení Baníku v 66. minutě svým druhým gólem – 4:2. Na tento nepříznivý stav jsme už nedokázali odpovědět. Naopak! V samotném závěru dal konečnou podobu dnešním zápasu Krakovčík svým gólem v 86. minutě – 5:2. Další přípravné utkání sehraje naše mužstvo v sobotu proti fotbalistům Bílovce.
 
Sestava FC Baník Ostrava U21: Murín, Dolba, Mooc, Kubík, Russmann, Urban, Dziuba, Buchta, Lehnert, Krakovčík, Tůma – střídal Blejchař.
 
Sestava FC Dolní Benešov: Kozel, Baránek, Novák, Haas, Moravec, Teichman, Karčmář, Býma, Skroch Daniel, Labuda, Pecuch - střídali Večerek, Skroch David, Ondič
 
Rozhočí: Němec, Herman, Boček

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign