facebook

Každá série má svůj konec!

Datum: 7. říjen 2018 Autor: fcdb.cz

SK Uničov - FC Dolní Benešov 5:0

Zajímavou bilanci má v letošním ročníku MSFL nováček z Dolního Benešova. Od porážky v úvodním kole v Uherském Brodu na hřišti soupeře neprohrál! Dnešním zápasem v Uničově je tato série už minulostí…. Hosté vysoko prohráli po průběhu, který podstatně ovlivnily dva momenty. Po úvodní zahřívací desetiminutovce přišel první kritický moment. V 10. minutě stačil Bolek vyrazit gólovku Jeřábka na rohový kop. Po jeho rozehrání pálil v 11. minutě znovu Jeřábek a proti jeho tečované střele byl Bolek bezmocný – 1:0.
 
Pověstná 13. minuta byla pro hosty více než nešťastná. Svoboda založil bleskový brejk, jako na stříbrném podnose nabil Vichtovi a ten gólem do prázdné branky zvýšil stav na – 2:0. Hosté se z tohoto úderu zvedali velmi těžce. První střelu na branku domácích poslal po akci Labudy Rubý, ale gólman Uvízl se překvapit nenechal. V závěru poločasu měli domácí ještě dvě možnosti k navýšení svého vedení. Ve 39. minutě našel Seibert dlouhým pasem nabíhajícího Krče, ale ten ve vyložené šanci branku přestřelil. V poslední minutě prvního poločasu pak ještě po akci Vichty trefil levou tyč hostující branky Krč.
 
Domácí svůj výkon z prvního poločasu po změně stran  nezopakovali. V 67. minutě pak přišel druhý kritický moment ve vývoji zápasu. Brankář Uvízl sestřelil mimo vápno pronikajícího Labudu. Hlavní rozhodčí s asistentem však k nelibosti hostů po vzájemné diskuzi ocenili tento zákrok pouze žlutou kartou…. Otřeseného Labudu hosté vystřídali a taky Pecuch opustil trávník. Trhliny v hostující sestavě dokonale využili domácí v závěrečné desetiminutovce. V 80. minutě ještě stačil Bolek výtečným zákrokem zlikvidovat sólo Jeřábka, ale proti střele Vichty už neměl nárok – 3:0… V 84. minutě pak našlápnul ke svému sólu přes celou obranu hostů Komenda a posunul ukazatelem skóre na – 4:0. Definitivní podobu výsledku pak dal v 90. minutě Svoboda, který poslal balón do prázdné branky podél vybíhajícího gólmana hostů Bolka – 5:0!!!
 
Pro hosty tak skončila nevídaná série úspěchů na hřištích soupeře, ale jak to ve fotbale bývá, kde jedna série končí, tam druhá začíná!
 
Branky: 11' Jeřábek, 13' , 80' Vichta, 84' Komenda, 90' Svoboda
 
Sestava SK Uničov: Uvízl, Seibert, Bala, Krayzel, Purzitidis, Jeřábek, Svoboda, Dostál
(70. Antl), Vichta (85. Bača), Komenda, Krč
 
Sestava FC Dolní Benešov: Bolek, Romaněnko, Strakoš, Moravec, Haas, Karčmář, Gebauer, Rubý, Ronec (46. Řezníček), Labuda (73. Večerek Dominik), Pecuch (69. Skroch Daniel)
 
Rozhodčí: Drozdy, Tomanec, Silný
Delegát: Volf
 
Žluté karty: domácí: 32. Seibert, 67. Uvízl
                    hosté: 71. Haas, 90. Strakoš
 
Ohlasy po utkání
 
Dušan Žmolík (trenér SK Uničov): „Vyhráli jsme 5:0, s výsledkem a taky s výkonem v 1. poločase jsem spokojený. Ve 2. poločase jsme mohli být herně lepší, bohužel ty druhé poločasy prostě hrát neumíme. Dali jsme sice ještě další tři góly, ale spíše proto, že hostům závěr nevyšel. Situaci po zákroku našeho brankáře jsem z lavičky přesně neviděl, uvidím to možná až po zhlédnutí videa!" 
 
Marcel Melecký (trenér FC Dolní Benešov): „Domácí vyhráli zápas zaslouženě, více nebudu komentovat, k tomu jsou tady jiní !"
 
 
FOTOGALERIE

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign