facebook

FC Dolní Benešov - FC Vsetín 1:0

Datum: 26. srpen 2017 Autor: fcdb.cz

My jsme valaši, zpívala kabina domácích!

Po dvouleté odmlce se vrátilo mužstvo hostů za Vsetína znovu do Dolního Benešova. Z tehdejšího kádru vyběhlo na trávník šest hráčů! V obou kolektivech došlo ke změnám nejen v kádru, ale i na trenérské lavičce. U domácích jsou trenér Melecký a asistent Horsinka, u hostů je trenérem Miroslav Mičega, který v minulosti vedl mužstvo Brumova! Pikantností bylo utkání i tím, že proti sobě stáli v brance „Muži 1. a 2. kola divize“ Eliáš a Hampel!!! Hostující nováček začal utkání bez bázně a hany. V 10. minutě si gólman Hampel skvěle poradil se střelou Matúše. Domácí se tlačili do útoku. V 17. minutě se dostal do šance Adamík, jeho střela se však mezi tyče nevešla. Fotbalovou lahůdku pak přinesla 33. minuta hra. Nevídanou akci rozehrál Gebauer, Adamík lišácky prodloužil patičkou balón na Rubého a ten fantastickou levačkou nedal Eliášovi v brance žádnou šanci – 1:0!
 
Své vedení mohli domácí pojistit už o minutu později, ale střelu Adamíka zablokoval Dulík a pro Eliáše už to byla snadná kořist! Eliáš si poradil skvělým zákrokem ve 35. minutě s dělovkou Gebauera! Do poločasu už diváci další gól neviděli. Po změně stran se obraz hry výrazně změnil. Hosté se snažili o změnu nepříznivého stavu. Bez gólového trestu přežili tutovku domácích v 57. minutě, Labuda poslal na zteč Foitzika, ten prodloužil na Rubého, ale Eliáš v brance udržel hosty ve hře! V 66. minutě se mezi tyče nevešla pohotová střela Mydláře. V 67. minutě rozehrál Jaroš výtečně přímý kop, naštěstí pro domácí Matúš na centr nedoskočil…. Z protiútoku se dostal do gólovky Gebauer, ale jeho pumelice se do černého netrefila!!! Hosté přežili bez úhony i super šanci domácích v 69. minutě. Košárek našel skvělým pasem Foitzika, ale ten z „pětky“ přestřelil nejen padajícího Eliáše, ale i jeho branku…..
 
Gólem neskončila ani utěšená střela Rubého v 77. minutě, a tak bylo o dramatickou koncovku postaráno až do závěrečných minut. Hosté vycítili šanci na bodový zisk. V 85. minutě centroval Surovec, Mačekova střela však šla vedle branky. Když gólem neskončila ani šance Jaroše s Mydlářem v 88. minutě tak se z prvního vítězství v novém ročníku, radovali domácí!
 
Branky: 33' Rubý
 
Sestava FC Dolní Benešov: Hampel, Rychnovský, Romaněnko, Rubý, Moravec, Adamík (63. Hartmann), Gebauer, Labuda (72. Oberherr), Haas, Těžký (57. Košárek), Foitzik (75. Oberherr), Pecuch, Kozel
 
Sestava FC Vsetín: Eliáš, Dulík, Stuchlík (38. Amrich), Mydlář, Surovec, Matúš, Bartozel (81. Maček), Bublák, Kapusta, Ondráš (30. Jaroš), Kresánek
 
Rozhodčí: Kondler, Podhajský, Šafrán
Delegát: Volek
Diváci: 105 
 
Žluté karty: domácí: 24. Rychnovský, 90. Hartmann
                    hosté: 78. Dulík
 
Hlasy po utkání:
Marcel Melecký (trenér FC Dolní Benešov): "Z našeho prvního vítězství mám pochopitelně radost i když ve hře máme ještě mnoho co zlepšovat. Věřím, že je to velké povzbuzení pro naše mladé hráče do dalších kol!"
 
Miroslav Mičega (trenér FC Vsetín): "V 1. poločase nás domácí přehráli. Dali gól a naštěstí další šance neproměnili. Po přestávce jsme měli více za hry, ale koncovka nás zradila.Celkově musím konstatovat, že domácí vyhráli zaslouženě!"
 
FOTOGALERIE ZDE

armatury-group dolní benešov autotip-halfar trojek a.s.

Copyright 2015 - 2018 FC Dolní Benešov - fcdb.cz Všechna práva vyhrazena // webdesign